O nas

Świetlni party shop to córka naszej głównej marki Świetlni. Świetlni  to doświadczona firma oferująca kompleksową oprawę uroczystości oraz wyjątkowe napisy przestrzenne, ścianki czy dekoracje na wynajem, które pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w Waszym szczególnym dniu. Różnorodność naszego asortymentu i wiele możliwości jego zastosowania pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów zarówno w dzień, jak i w nocy, jako dekoracja wewnątrz i na otwartych przestrzeniach. 

Otwartość na Wasze potrzeby i wysoka jakość Naszych produktów są dla nas priorytetem. Oddajemy Wam do dyspozycji wiedzę, doświadczenie i kreatywność Naszego zespołu. Dołożymy wszelkich starań, aby uczynić Wasz dzień świetlnym !

Wychodząc Wam naprzeciw otworzyliśmy stacjonarny punkt Świetlnych w kompleksie Eko Kamionki, tutaj możemy porozmawiać, wybrać balony na Wasze urodziny czy omówic wybór kwiatów na zbliżający się ślub. 

To tutaj znajdziecie najpiękniejsze i najbardziej ekologiczne świeczki od najlepszych dostawców, oraz wyjątkowe kartki okolicznościowe.

Na zamówienie przygotowujemy bukiety i flower boxy kwiatowe czy prezentowe. 

Zblizaja sie urodziny, chrzest, komunia, baby shower a może planujesz ślub ? W świetlni party shop zaopatrzymy Cię we wszystko czego potrzebujesz bez względu na to czy jestes Panna Młodą, przyszłą mamą czy gościem na uroczystości.